چطوری با لیزر دیود دندونامون رو قبل از عید سفید کنیم؟

اگه دوست دارید که برای عید دندوناتون رو به بهترین شکل ممکن سفید کنید خوب جایی اومدید چون ما میخواییم روشش رو بهتون یاد بدیم. این مقاله بهتون نشون میده که چطور در عرض ۱ ساعت دندوناتون سفید میشه و این سفیدی تا چند ماه هم براتون دوام داره.

چطور دندونامونو برای عید سفید کنیم؟

به سفید کردن دندان در اصلاح بلیچینگ دندان هم گفته میشه. ما روش های مختلفی برای سفید شدن دندان داریم. اما همشون موثر نیستند و نمیتونن دندون ها رو به درستی و یا در حالتی ایمن و سالم سفید کنن. دو روش سفید شدن دندان ها، آفیس بلیچینگ و هوم بلیچینگ یا سفید کردن دندان در خانه هستند و از این دو مورد، سفید کردن دندان در مطب ایمنترین و موثرترین روشه که معمولا با کمک لیزر دیود انجام داده میشه. با این روش شما میتونید در یک جلسه دندون هاتون رو نزدیک ۱ ساعت سفید کنید و این سفیدی تا چند ماه ادامه داشته باشه.

فیلم سفید کردن دندان ها با لیزر دیود

پیش از اونکه بخوایید درباره این روش بیشتر بدونید پیشنهاد می کنیم که اول یه ویدئو از فرآیند سفید کردن دندان ها در مطب رو ببینید. در این فیلم اول دندون ها جرمگیری و پالیش شده و بعد از تمیز شدن سطح دندان ها فرآیند بلیچینگ آغاز شده. خودتون ویدئو رو حتما ببینید.

با دیدن این ویدئو متوجه میشید که بلیچینگ تنها سفید کردن نیست و قبل جرمگیری هم براتون انجام میشه.


تصاویر قبل و بعد بلیچینگ با لیزر دیود

اینم از تصاویر قبل و بعد از سفید کردن دندان ها در مطب دندانپزشکی و به کمک لیزر دیود. تصاویر رو حتما با دقت نگاه کنید و خودتون نتایج قبل و بعدش رو مقایسه کنید.


چرا بلیچینگ دندان با لیزر دیود بهترین روش سفید کردن دندانه؟

این خاطر بلیچینگ با لیزر دیود بهترین روش برای سفید کردن دندان تا به امروزه چون:

  • تنها در یک جلسه انجام میشه
  • مدت زمانش خیلی کمه
  • نتایجش تا چند ماه ماندگاره
  • کوچکترین آسیبی به دندان و لثه نمیزنه
  • قبلش براتون جرمگیری انجام داده میشه
  • هزینه بسیار کمتری نسبت به بقیه روش ها داره (با وجه به اینکه فقط یکبار هزینه می کنین)

هزینه بلیچینگ با لیزر دیود چقدر است؟

هزینه سفید کردن دندان با این روش یه نرخ ثابته و مثل سایر درمان های دندانپزشکی نیست. بنابراین ما میتونیم به جای یه محدوده قیمت دقیق بلیچینگ با لیزر رو () تومان عنوان کنیم.

چرا روش های دیگه بلیچینگ میتونه برای دندان خطرناک باشه؟

یه زمانی بلیچینگ خانگی خیلی خوب بود. شرکت های سازنده کیت های سفید کننده دندان خیلی شیک و مطابق استانداردها میساختن و استفاده ازشون کاملا ایمن بود. تا اینکه گذشت و یه سری شرکتا اومدن برای اینکه بگن چیزی که ما میسازیم خیلی بهتره غلظت مواد سفید کننده رو بالاتر بردن یا ph محصول رو کاهش دان که خیلی دندون رو سفید کنه. مردم هم خوشحال اومدن خریدن و هی استفاده کردن اما بعد از چند بار استفاده متوجه میشدن که دندونشون تحلیل رفته و کلی از ساختار میناشون نازک شده.

ما نمگیم همشون اینجوری شدن اتفاقا یه سریاشون خیلی خوبن و غلظت ها رو رعایت کردن اما اون چیزیایی که مشخصا وارد ایران شده رو نمیشه بهشون اعتماد کرد مخصوصا اگه چینی باشن اصلا قابل اعتماد نیستن. حالا این وسط اگه خودتون هم بلد نباشید ازش استفاده کنید نه تنها دندون که لثه هاتون هم در عرض خطره. شما به جاش یه مقدار پول روش بذارید و برید بلیچینگ در مطب با لیزر دیود انجام بدید خیلی بهتر و ایمن تره.

فرم درخواست نوبت آنلاین بلیچینگ با لیزر

با پر کردن فرم زیر دندان های خود را برای عید نوروز سفید و درخشان کنید